Marka: PREHNIT

Zlewozmywak jednokomorowy COBALT grafit + bateria NOON + dozownik

Recenzje: 0

Zlewozmywak Cobalt to najmniejszy z modeli w gamie naszych zlewozmywaków.  Pasuje do szafki już od 40 cm szerokości. Pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się bardzo dużą i głęboką komorą jak na takiej wielkości zlew. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w kuchni jednocześnie dając dużą funkcjonalność i komfort.

Cena 388,03 zł Cena podstawowa 408,45 zł
Więcej
W magazynie

Syfon przyścienny do zlewu granitowego

Recenzje: 0

Syfon do zlewozmywaka granitowego przyścienny z okrągłym przelewem i przyłączem do zmywarki. Wysokiej jakości  syfon wyprodukowany na rynek polski przez krajową firmę. Produkt posiada długą rurę przyłączeniową do kanalizacji fi 50 zgodnią z polską normą sanitarną.  Nie wymaga gumowej redukcji jak większość importowanych syfonów.

Cena 58,85 zł Cena podstawowa 61,95 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Baterie

Baterie

W momencie kiedy dokonamy już wyboru zlewozmywaka zostanie nam do podjęcia druga, równie istotna decyzja, jaką jest wybór baterii.
Nowoczesne baterie kuchenne zaspokoją wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Mnogość wzorów,  materiałów z jakich zostały wykonane czy rozwiązań technicznych pozostawiają naprawdę szerokie pole manewru przy ich wyborze. Dają też łatwość by je odpowiednio dopasować do zlewozmywaka jak i blatu. Dzisiejsze modele są nie tylko
funkcjonalne, estetyczne, odporne na uszkodzenia, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. Pozwalają użytkownikowi zaoszczędzić sporo wody, miejsca, a przy tym są ergonomiczne co znacząco wpływa na satysfakcję z ich korzystania.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry