Marka: PREHNIT

Zlewozmywak jednokomorowy COBALT grafit + bateria NOON + dozownik

Recenzje: 0

Zlewozmywak Cobalt to najmniejszy z modeli w gamie naszych zlewozmywaków.  Pasuje do szafki już od 40 cm szerokości. Pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się bardzo dużą i głęboką komorą jak na takiej wielkości zlew. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w kuchni jednocześnie dając dużą funkcjonalność i komfort.

Cena 388,03 zł Cena podstawowa 408,45 zł
Więcej
W magazynie

Syfon przyścienny do zlewu granitowego

Recenzje: 0

Syfon do zlewozmywaka granitowego przyścienny z okrągłym przelewem i przyłączem do zmywarki. Wysokiej jakości  syfon wyprodukowany na rynek polski przez krajową firmę. Produkt posiada długą rurę przyłączeniową do kanalizacji fi 50 zgodnią z polską normą sanitarną.  Nie wymaga gumowej redukcji jak większość importowanych syfonów.

Cena 58,85 zł Cena podstawowa 61,95 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Podblatowe / Podwieszane
Zlewozmywaki podblatowe/podwieszane

Podblatowe / Podwieszane

Zlewozmywaki podblatowe, znane także jako podwieszane to grupa najnowocześniejszych produktów dostępnych obecnie na rynku. Ten rodzaj zlewozmywaków od tych zwykłych tzw. nablatowych różni przede wszystkim sposób montażu. Ten rodzaj zlewozmywaka montowany jest od spodu kuchennego blatu. Wyróżnia się on z pewnością nie tylko ładnym, bardzo
nowoczesnym desingiem, ale także doskonale spełnia swoją funkcję. Jest elegancki, minimalistyczny a jego największym atutem jest to że jest prawie niewidoczny. Idealny do zastosowań w kuchniach z blatem granitowym lub kompozytowym, gdzie dzięki wodoodpornej powierzchni blatu można zrezygnować z ociekacza. Jego funkcje z powodzeniem może na
chwilę, w trakcie zmywania, przyjąć blat roboczy. Wybór takiego rozwiązania ma bardzo wiele plusów, jednym z ważniejszych jest to, że bardzo ułatwia dbanie o czystość i higienę w kuchni.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry