Marka: PREHNIT

Zlewozmywak jednokomorowy COBALT grafit + bateria NOON + dozownik

Recenzje: 0

Zlewozmywak Cobalt to najmniejszy z modeli w gamie naszych zlewozmywaków.  Pasuje do szafki już od 40 cm szerokości. Pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się bardzo dużą i głęboką komorą jak na takiej wielkości zlew. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w kuchni jednocześnie dając dużą funkcjonalność i komfort.

Cena 388,03 zł Cena podstawowa 408,45 zł
Więcej
W magazynie

Syfon przyścienny do zlewu granitowego

Recenzje: 0

Syfon do zlewozmywaka granitowego przyścienny z okrągłym przelewem i przyłączem do zmywarki. Wysokiej jakości  syfon wyprodukowany na rynek polski przez krajową firmę. Produkt posiada długą rurę przyłączeniową do kanalizacji fi 50 zgodnią z polską normą sanitarną.  Nie wymaga gumowej redukcji jak większość importowanych syfonów.

Cena 58,85 zł Cena podstawowa 61,95 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Narożne
Zlewozmywaki narożne

Narożne

Zlewozmywaki narożne to grupa produktów, przeznaczonych do wszystkich kuchni, zarówno tych o małych, średnich jak i dużych powierzchniach. Na pewno są one ciekawym i jednocześnie bardzo praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale także dającym szansę na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Kuchenny róg to miejsce, którego zagospodarowanie w inny, równie praktyczny sposób jest bardzo trudne. Montaż zlewozmywaka narożnego pozwala na posiadanie dużego i ergonomicznego zlewu nawet w bardzo małej kuchni. Oprócz zaspokojenia aspektów funkcjonalnych to rozwiązanie sprawdzi się także pod względem estetycznym zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Jedynie o czym trzeba pamiętać przy wyborze tego rozwiązania to odpowiednia wielkość i kształt blatu roboczego w miejscu montażu.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Aktywne filtry