Marka: PREHNIT

Zlewozmywak jednokomorowy COBALT grafit + bateria NOON + dozownik

Recenzje: 0

Zlewozmywak Cobalt to najmniejszy z modeli w gamie naszych zlewozmywaków.  Pasuje do szafki już od 40 cm szerokości. Pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się bardzo dużą i głęboką komorą jak na takiej wielkości zlew. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w kuchni jednocześnie dając dużą funkcjonalność i komfort.

Cena 388,03 zł Cena podstawowa 408,45 zł
Więcej
W magazynie

Syfon przyścienny do zlewu granitowego

Recenzje: 0

Syfon do zlewozmywaka granitowego przyścienny z okrągłym przelewem i przyłączem do zmywarki. Wysokiej jakości  syfon wyprodukowany na rynek polski przez krajową firmę. Produkt posiada długą rurę przyłączeniową do kanalizacji fi 50 zgodnią z polską normą sanitarną.  Nie wymaga gumowej redukcji jak większość importowanych syfonów.

Cena 58,85 zł Cena podstawowa 61,95 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Jednokomorowe z ociekaczem
Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem

Jednokomorowe z ociekaczem

Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem wybierane są przez klientów którzy potrzebują mieć dodatkowe miejsce ułatwiające osuszanie naczyń. Ociekacz jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, czasami wręcz niezbędnym. Dzięki swojej formie umożliwia szybki, swobodny odpływ wody ze znajdujących się na nim przedmiotów. W zależności od modelu może
znajdować się z prawej lub z lewej strony komory. Przed wyborem musimy mieć jednak świadomość, że od jego wielkości będzie zależeć, jak wiele powierzchni na blacie zabierze cały zlewozmywak. Dla porównania, aby zamontować jednokomorowy zlewozmywak bez ociekacza, potrzebujemy zazwyczaj od 40 cm do 50 cm. Z kolei na zamontowanie takiego samego
zlewozmywaka z ociekaczem będziemy musieli przeznaczyć od 60 cm nawet do 90 cm.  Jednak zwolenników zlewozmywaków z ociekaczem jest równie wielu jak i powodów by tę opcję na poważnie rozważyć w momencie montażu nowego zlewozmywaka.

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji
Aktywne filtry

Marka: PREHNIT

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem VIGOR biały z lewym ociekaczem + bateria VERVO złota

Recenzje: 0

Vigor to model jednokomorowy z ociekaczem. Mieści się w szafce od 40 cm. Model ten znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie mamy ograniczone miejsce. Niewielki rozmiar to jeden z jego najważniejszych atutów, a ociekacz zapewnia niezbędną funkcjonalność, pozostawiając przy tym dużo miejsca na przygotowywanie ulubionych posiłków.

Cena 464,83 zł Cena podstawowa 489,29 zł
Więcej
W magazynie