Marka: PREHNIT

Zlewozmywak jednokomorowy COBALT grafit + bateria NOON + dozownik

Recenzje: 0

Zlewozmywak Cobalt to najmniejszy z modeli w gamie naszych zlewozmywaków.  Pasuje do szafki już od 40 cm szerokości. Pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się bardzo dużą i głęboką komorą jak na takiej wielkości zlew. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w kuchni jednocześnie dając dużą funkcjonalność i komfort.

Cena 388,03 zł Cena podstawowa 408,45 zł
Więcej
W magazynie

Syfon przyścienny do zlewu granitowego

Recenzje: 0

Syfon do zlewozmywaka granitowego przyścienny z okrągłym przelewem i przyłączem do zmywarki. Wysokiej jakości  syfon wyprodukowany na rynek polski przez krajową firmę. Produkt posiada długą rurę przyłączeniową do kanalizacji fi 50 zgodnią z polską normą sanitarną.  Nie wymaga gumowej redukcji jak większość importowanych syfonów.

Cena 58,85 zł Cena podstawowa 61,95 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Dwukomorowe
Zlewozmywaki dwukomorowe

Dwukomorowe

Zlewozmywaki dwukomorowe to grupa produktów, które są wybierane przez klientów ceniących sobie wygodę. Oddzielne, duże komory zapewniają swobodę i wystarczającą ilość miejsca potrzebnego do komfortowej pracy. Dzięki dwóm niezależnym komorom mycie naczyń staje się jeszcze wygodniejsze, a taki zlewozmywak daje gwarancję dodatkowego miejsca do
zmywania i separowania czystych i brudnych naczyń. Pozwala także na zostawienie w komorach umytych garnków do samoistnego wyschnięcia tak, aby zbytnio nie rzucały się w oczy. Wbrew pozorom, zlewozmywak dwukomorowy to produkt przeznaczony nie tylko do dużej i przestronnej kuchni. Oczywiście, zastosowanie tego rozwiązania w małej lub średniej
wielkości kuchni także jest możliwe. Musi być jednak dobrze przemyślane i rozplanowane zarówno pod względem ergonomii i designu.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Aktywne filtry