Marka: PREHNIT

Zlewozmywak jednokomorowy COBALT grafit + bateria NOON + dozownik

Recenzje: 0

Zlewozmywak Cobalt to najmniejszy z modeli w gamie naszych zlewozmywaków.  Pasuje do szafki już od 40 cm szerokości. Pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się bardzo dużą i głęboką komorą jak na takiej wielkości zlew. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w kuchni jednocześnie dając dużą funkcjonalność i komfort.

Cena 388,03 zł Cena podstawowa 408,45 zł
Więcej
W magazynie

Syfon przyścienny do zlewu granitowego

Recenzje: 0

Syfon do zlewozmywaka granitowego przyścienny z okrągłym przelewem i przyłączem do zmywarki. Wysokiej jakości  syfon wyprodukowany na rynek polski przez krajową firmę. Produkt posiada długą rurę przyłączeniową do kanalizacji fi 50 zgodnią z polską normą sanitarną.  Nie wymaga gumowej redukcji jak większość importowanych syfonów.

Cena 58,85 zł Cena podstawowa 61,95 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Półtorakomorowe
Zlewozmywaki półtorakomorowe

Półtorakomorowe

Zlewozmywaki półtorakomorowe to grupa produktów, która stanowi idealną odpowiedź na zapotrzebowanie klientów dla których rozwiązanie ze zlewozmywakami jednokomorowymi jest niewystarczające, a zastosowanie zlewozmywaków dwukomorowy stanowczo ograniczyłoby przestrzeń kuchenną. Idealnie pomiędzy wpisuje się to rozwiązanie z zastosowaniem
zlewozmywaka półtorakomorowgo, który posiadają dwie komory. Jedną głęboką, która jest komorą główną, oraz drugą, znacznie mniejszą nazywaną komorą pomocniczą. Pomimo, że nie da się w niej zmywać to jej niewielki rozmiar sprawia, że nie zabiera zbyt dużo powierzchni blatu i nie wyklucza możliwości posiadania dodatkowego ociekacza. Takie
pośrednie rozwiązanie pozwala znaleźć właściwe rozstrzygnięcie kilku problemów jednocześnie, jak chociażby dylemat braku dodatkowego miejsca, w które można byłoby odłożyć umyte naczynia w celu oddzielenia naczyń brudnych od czystych. Można także użyć jej do oddzielenia sztućców lub łatwo tłukących się naczyń. Komorę pomocniczą można także wykorzystać do rozmrożenia produktów spożywczych. Zlewozmywaki półtorakomorowe łączą ze sobą ergonomię i funkcjonalność, a ta niewielka komora pomocnicza pozwala usprawnić wykonywanie bardzo wielu prac kuchennych.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji
Aktywne filtry